Binance, 22 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Türk Yatırımcılara Müjde Var!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi amaçlayan çeşitli yeni özelliklerle tekliflerini genişletmeye devam ediyor. Özellikle en son açıklamalarında borsa, Türk Lirası (TRY) çiftleri ile üç yeni altcoin listelediğini duyurdu. İşte detaylar…

Binance, TRY paritesi ile yeni listelemeler yaptı

Binance, kullanıcılara çeşitli ticaret seçenekleri sunma taahhüdü doğrultusunda dört yeni spot ticaret çiftinin listelendiğini duyurdu. Bu yeni çiftler 28 Şubat 2024, TSİ 09:00’dan itibaren alım satıma açık olacak. Ayrıca Binance, PIXEL/USDT, STRK/USDT, CKB/TRY, COTI/TRY, LDO/TRY ve UNI/USDC için alım satım bot hizmetlerini aynı anda etkinleştirecek. Aşağıdakiler ise yeni eklenen spot ticaret çiftleri olacak:

  • CKB/TRY (Nervos Network/Türk Lirası)
  • COTI/TRY (COTI/Türk Lirası)
  • LDO/TRY (Lido DAO/Türk Lirası)
  • UNI/USDC (Uniswap/USD Coin)

Yeni “ikili yatırım ürünleri” piyasaya giriyor

Binance ayrıca, kullanıcılara çeşitli kripto para birimlerinde önceden belirlenen fiyat ve tarihlerde “Yüksek Satış” veya “Düşük Satın Alma” fırsatı sunan yeni bir İkili Yatırım ürünü grubunu da piyasaya sürdü. Aboneliğe dayalı bu hizmet, kullanıcıların herhangi bir ücret ödemeden gelecekteki piyasa dalgalanmalarından potansiyel olarak kazanç elde etmelerine olanak tanır.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, yüksekten satış ürünleri, mevcut kripto para birimi varlıklarından getirilerini en üst düzeye çıkarmak veya belirli bir tokenı daha sonraki bir tarihte mevcut piyasa değerinden daha yüksek bir fiyata satmak isteyen kullanıcılar için idealdir. Düşükten alım ürünleri gelecekte mevcut piyasa değerine kıyasla potansiyel olarak daha düşük bir fiyata kripto para satın almak isteyen kullanıcılara hitap etmektedir.

Mart, Nisan ve Mayıs 2024 boyunca çeşitli ödeme tarihleri sunan bu ürünler, kullanıcılara yatırım stratejilerinde esneklik sağlıyor. Borsanın açıklamalarına göre BTC, ETH, BNB, SOL, XRP veya desteklenen 13 altcoin ile söz konusu işlemler yapılmakta.

CYBER için airdrop duyurusu

Kullanıcıların Web3 ekosistemiyle etkileşimini daha da teşvik etmek için Binance, CyberConnect (CYBER) tokenlarında 100.000 dolarlık bir airdrop sunuyor. Faaliyet dönemi boyunca Binance Web3 Cüzdanını kullanarak CyberID çıkaran kullanıcılar, kullanıcı başına maksimum 100 ABD Doları değerinde CYBER token ödülü ile havuzdan eşit pay almaya hak kazanacak.

Bu airdrop, kullanıcılara Binance Web3 Cüzdanının işlevlerini keşfetmelerini sağlıyor. Ayrıca büyüyen Web3 alanına katılmaları için cazip bir fırsat sunmakta. Genel olarak bu duyurular, Binance’in yenilikçiliğe ve kullanıcı deneyimine olan bağlılığını gösteriyor. Yeni coin listeleri daha fazla ticaret seçeneği sunmakta. Bu sırada, İkili Yatırım ürünleri ve Web3 Cüzdan airdrop’u kullanıcılara kripto para piyasasına katılmanın ve Web3’ün potansiyelini keşfetmenin yeni yollarını sunmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x